LAWENDOWA WYSPA OSTROWO

O nas

Okolica

Jeśli pragną państwo spędzić wakacje w miłej rodzinnej atmosferze, zapraszamy do nas do Ostrowa nad polskie morze. Ostrowo to cicha, malownicza wieś letniskowa, posiadająca specyficzny mikroklimat o walorach zdrowotnych.
Oddajemy do Państwa dyspozycji nowo wybudowany obiekt o podwyższonym standardzie, pachnący jeszcze świeżym drewnem tatrzańskich lasów i suszoną lawendą.

Zbierając doświadczenia z podróży po licznych zakątkach Europy, zapragnęliśmy stworzyć miejsce wypoczynku będące enklawą ciszy i spokoju, gdzie w miłej atmosferze z dala od miejskiego zgiełku, można spędzić urlop, do czego serdecznie państwa zachęcamy.

Lawendowa Wyspa
– klub nadmorski prowadzony jest rodzinnie i właśnie takie klimaty staramy się tworzyć.

lat przyjmujemy Gości w naszym ośrodku

Nasz ośrodek położony jest na Kępie Ostrowskiej (dawnej wyspie), a wokół łąki, lasy, pola, malowniczo wpadająca do morza rzeczka i niewątpliwa atrakcja okolicy u podnóża naszej LAWENDOWEJ WYSPY – źródełko, zwane Źródełkiem Przypomnienia.

Stąd już tylko ok oło 800 metrów do najpiękniejszych plaż naszego wybrzeża, gdzie wzdłuż wydm ciągnie się wspaniały sosnowy las, sprzyjający relaksującym spacerom, zachęcający do wycieczek rowerowych lub uprawiania joggingu czy jakże popularnego ostatnio nordic walking.

Dla tych którzy zechcą odpocząć od plażowania, proponujemy wycieczki na grzybobranie do pobliskiego lasu. Można się wybrać na spacer na torfowiska Bielawskie Błota i podziwiać niezapomniane plenery. Nie zapominajcie o aparacie fotograficznym…

Uroki okolicy

OKOLICA OBFITUJE RÓWNIEŻ PROPOZYCJAMI DLA SPRAGNIONYCH AKTYWNEGO WYPOCZYNKU:

· jazda konna
· tenis
· spływ kajakiem malownicza Piaśnicą
· czy treningi na siłowni.

OSTROWO BĘDĄC ENKLAWĄ CISZY I SPOKOJU, JEST JEDNOCZEŚNIE DOSKONAŁĄ BAZĄ WYPADOWĄ NA WYCIECZKI SAMOCHODOWE:

· do Trójmiasta,
· na Hel,
· do Władysławowa.
A kiedy nasze pociechy zasną zmorzone całodziennym trudem… zapraszają dyskoteki Jastrzębiej Góry lub może romantyczna kolacja na zamku w Krokowej.

Lawendowa Wyspa

LAWENDOWA WYSPA Klub Nadmorski prowadzony jest rodzinnie
i właśnie takie klimaty staramy się tworzyć.
Skontaktuj się z nami, by poznać wolne terminy.